Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Revisions for %title
vi: Các bản duyệt cho %title

en: !date by !username
vi: !date bởi !username

en: revert
vi: trở lại

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: current revision
vi: bản duyệt hiện tại
