Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: !date by !username
ar: !date بواسطة !username

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: current revision
ar: المراجعة الحالية
