Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: !date by !username
es: !date por !username

en: revert
es: revertir

en: Revision
es: Revisión

en: current revision
es: revisión actual
