Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Revisions for %title
fr: Versions de %title

en: !date by !username
fr: !date par !username

en: revert
fr: rétablir

en: Revision
fr: Version

en: current revision
fr: version en cours
