Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat
