Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie
