Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: !date by !username
pl: !date przez !username

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: current revision
pl: aktualna wersja
