Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: !date by !username
pt: !date por !username

en: revert
pt: reverter

en: Revision
pt: Revisão

en: current revision
pt: revisão atual
