Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: current revision
ro: versiunea curentă
