Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: !date by !username
ru: !date от !username

en: revert
ru: вернуть

en: Revision
ru: Редакция

en: current revision
ru: текущая редакция
