Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน
