Organic groups moderation (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Revert
ja: 戻す

en: Clone any node
ja: 任意のノードを複製

en: Clone own nodes.
ja: 自分のノードを複製
