Organic groups moderation (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Revert
pt: Reverter

en: Publish content revisions (of anyone's content)
pt: Publicar revisões de conteúdo (do conteúdo de qualquer utilizador)

en: Unpublish current revision (of anyone's content)
pt: Despublicar a revisão atual (do conteúdo de qualquer utilizador)
