Organic groups moderation (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Revert
uk: Відновити

en: Clone any node
uk: Клонування будь-яких матеріалів

en: Clone own nodes.
uk: Клонування власних матеріалів
