Organic groups moderation (7.x-2.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Clone any node
de: Beliebigen Beitrag duplizieren

en: Clone own nodes.
de: Eigene Beiträge duplizieren

en: Applies to content types that are subject to moderation, i.e.: %moderated_content_types.
de: Trifft auf Inhaltstypen zu, für die Moderation festgelegt wurde, z.B. %moderated_content_types.

en: Publish content revisions (of anyone's content)
de: Inhaltsrevisionen veröffentlichen (von beliebigen Autoren)

en: Unpublish current revision (of anyone's content)
de: Inhaltsrevisionen zurücknehmen (von beliebigen Autoren)
