Organic groups moderation (7.x-2.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Revert
ru: Вернуть

en: Clone any node
ru: Клонировать любые материалы.

en: Clone own nodes.
ru: Клонировать свои материалы.
