Organic groups moderation (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Revert
he: שחזור

en: Clone any node
he: שכפול כל תוכן

en: Clone own nodes.
he: שכפוך תוכן של המשתמש
