OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: none
bo: མེད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
