OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Go
da: Skift

en: none
da: ingen

en: Role
da: Rolle

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
