OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Groups
de: Gruppen

en: Go
de: Ausführen

en: none
de: keine

en: User Name
de: Benutzername

en: Role
de: Rolle

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args
