OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Groups
es: Grupos

en: Go
es: Ir

en: none
es: ninguno

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Role
es: Rol

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
