OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Go
et: Mine

en: none
et: puudub

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Role
et: Roll
