OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Go
fi: Mene

en: none
fi: ei yhtään

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Role
fi: Rooli

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
