OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Groups
fr: Groupes

en: Go
fr: Allez

en: none
fr: aucun(e)

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: Role
fr: Rôle

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
