OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Go
hu: Mehet

en: none
hu: nincs

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Role
hu: Szerepkör

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
