OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Go
it: Vai

en: none
it: nessuno

en: Role
it: Ruolo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
