OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Go
ja: 実行

en: none
ja: なし

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Role
ja: 役割

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
