OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ
