OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Go
oc: Anatz

en: none
oc: pas cap

en: Role
oc: Ròtle

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
