OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Go
ro: Mergi

en: none
ro: nimic

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Role
ro: Rol
