OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Go
sv: Gå till

en: none
sv: ingen

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Role
sv: Roll

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
