OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Go
uk: Перехід

en: none
uk: немає

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Role
uk: Роль

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
