OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Go
ca: Vés-hi

en: none
ca: cap

en: Role
ca: Rol

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
