OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Go
cs: Přejít

en: none
cs: žádné

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
