OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Go
fa: برو

en: none
fa: هیچ

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Role
fa: نقش
