OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Go
hr: Idi

en: none
hr: ništa

en: Role
hr: Uloga

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
