OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Go
lv: Aiziet

en: none
lv: neviens

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Role
lv: Loma
