OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Go
nl: Filter

en: none
nl: geen

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Role
nl: Rol

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
