OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Go
pl: Idź

en: none
pl: brak

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Role
pl: Rola

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
