OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Go
ru: Пуск

en: none
ru: нет

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Role
ru: Роль

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
