OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Go
sk: Prejsť

en: none
sk: žiadne

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
