OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Go
tr: Devam et

en: none
tr: hiçbiri

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Role
tr: Rol
