OG Add User to Multiple (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Go
vi: Đi

en: none
vi: không có

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Role
vi: Vai trò

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
