Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: edit
am: አስተካክል

en: Email
am: ኢሜይል
