Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: The name %name is already taken.
bo: %name་ཟེར་བ་སྤྱད་ཟིན།

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག

en: New user: %name (%email).
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ། %name༼%email༽

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
bo: སྟོང་འཐེབ་སྤྱད་ཆོག གཞན་ཡང་དབྱིན་ཡིག་རྫོགས་རྟགས. དང་འཕྲེད་ཐིག- དང་དྲངས་རྟགས' དང་འོག་ཐིག_ བཅས་ཀྱི་རྟགས་ལས་གཞན་གང་ཡང་སྤྱད་ཆོག

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།
