Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: user
ca: usuari

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Password
ca: Contrasenya

en: edit
ca: edita

en: Email
ca: Correu electrònic

en: The name %name is already taken.
ca: El nom %name ja està en ús.

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ca: Es permeten els espais; no es permet cap símbol de puntuació tret de punts, guions, apòstrofs i guions baixos.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: S'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.
