Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Password
cs: Heslo

en: edit
cs: upravit

en: Email
cs: E-mail

en: The name %name is already taken.
cs: Jméno %name je již obsazeno.

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: Button Text
cs: Text tlačítka

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
cs: Mezery jsou povoleny; interpunkce není povolena s výjimkou teček, pomlček, apostrofů a podtržítek.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Na vaši e-mailovou adresu byla odeslána uvítací zpráva s dalšími instrukcemi.
