Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: edit
el: επεξεργασία

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: New user: %name (%email).
el: Νέος χρήστης: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
el: Τα κενά επιτρέπονται· τα σημεία στίξης δεν επιτρέπονται, εκτός από τις τελείες, τις παύλες, τις αποστρόφους, και τις κάτω παύλες.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλεί στη διεύθυνση e-mail σας.
