Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Subject
et: Teema

en: Password
et: Parool

en: edit
et: muuda

en: Email
et: E-kiri

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
et: Tühik, punkt, sidekriips, ülakoma ja allkriips on lubatud, ülejäänud kirjavahemärgid on keelatud.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Tervitustekst edasiste juhistega saadeti sinu meilile.
