Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Password
fi: Salasana

en: edit
fi: muokkaa

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: New user: %name (%email).
fi: Uusi käyttäjä: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fi: Välilyönnit ovat sallittuja; erikoismerkkejä ei sallita lukuunottamatta pisteitä, väli- ja alaviivoja sekä heittomerkkiä.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Tervetulosähköposti on lähetetty sähköpostiosoitteeseesi.
